Svendborg |
Færgegården, Færgevej 13 5700
|
04-05-2024 kl. 08:30
|
|
Aabenraa |
Røde Kors huset Aabenraa, Langebro 9 6200
|
04-05-2024 kl. 09:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
04-05-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
04-05-2024 kl. 09:00
|
|
Fredericia |
Lisbeths køreskole, Vesterbrogade 35 7000
|
04-05-2024 kl. 09:00
|
|
Vejle |
Røde Kors Vejle, Damhaven 3B - Baggården 1. sal 7100
|
04-05-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
04-05-2024 kl. 09:00
|
|
Svendborg |
Færgegården, Færgevej 13 5700
|
05-05-2024 kl. 08:30
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
05-05-2024 kl. 08:30
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
05-05-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
05-05-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
09-05-2024 kl. 09:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
11-05-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
12-05-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
12-05-2024 kl. 09:00
|
|
Fredericia |
Lisbeths køreskole, Vesterbrogade 35 7000
|
12-05-2024 kl. 10:00
|
|
Svendborg |
Færgegården, Færgevej 13 5700
|
18-05-2024 kl. 08:30
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
18-05-2024 kl. 08:30
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
18-05-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
18-05-2024 kl. 09:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
19-05-2024 kl. 08:30
|
|
Haderslev |
Røde Kors huset Haderslev, Niels Finsens vej 2 6100
|
25-05-2024 kl. 08:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
25-05-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
25-05-2024 kl. 09:00
|
|
Vejle |
Røde Kors Vejle, Damhaven 3B - Baggården 1. sal 7100
|
25-05-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
25-05-2024 kl. 09:00
|
|
Svendborg |
Færgegården, Færgevej 13 5700
|
26-05-2024 kl. 08:30
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
26-05-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
26-05-2024 kl. 09:00
|
|
Fredericia |
Lisbeths køreskole, Vesterbrogade 35 7000
|
26-05-2024 kl. 09:00
|
|
Svendborg |
Færgegården, Færgevej 13 5700
|
01-06-2024 kl. 08:30
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
01-06-2024 kl. 08:30
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
01-06-2024 kl. 09:00
|
|
Vejen |
Lisbeths Køreskole, Jyllandsgade 3, 1. sal 6600
|
01-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
01-06-2024 kl. 09:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
02-06-2024 kl. 08:30
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
02-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
02-06-2024 kl. 09:00
|
|
Haderslev |
Røde Kors huset Haderslev, Niels Finsens vej 2 6100
|
03-06-2024 kl. 16:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
08-06-2024 kl. 08:30
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
08-06-2024 kl. 09:00
|
|
Vejle |
Røde Kors Vejle, Damhaven 3B - Baggården 1. sal 7100
|
08-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
08-06-2024 kl. 09:00
|
|
Aabenraa |
Røde Kors huset Aabenraa, Langebro 9 6200
|
09-06-2024 kl. 08:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
09-06-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
09-06-2024 kl. 09:00
|
|
Fredericia |
Lisbeths køreskole, Vesterbrogade 35 7000
|
09-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
09-06-2024 kl. 09:00
|
|
Svendborg |
Færgegården, Færgevej 13 5700
|
15-06-2024 kl. 08:30
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
15-06-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
15-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
15-06-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
16-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
16-06-2024 kl. 09:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
22-06-2024 kl. 08:30
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
22-06-2024 kl. 09:00
|
|
Vejle |
Røde Kors Vejle, Damhaven 3B - Baggården 1. sal 7100
|
22-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
22-06-2024 kl. 09:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
23-06-2024 kl. 08:30
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
23-06-2024 kl. 09:00
|
|
Haderslev |
Røde Kors huset Haderslev, Niels Finsens vej 2 6100
|
29-06-2024 kl. 08:00
|
|
Svendborg |
Færgegården, Færgevej 13 5700
|
29-06-2024 kl. 08:30
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
29-06-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
29-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
29-06-2024 kl. 09:00
|
|
Kolding |
Røde Kors Arkaden, Kløvervej 33 6000
|
30-06-2024 kl. 09:00
|
|
Fredericia |
Lisbeths køreskole, Vesterbrogade 35 7000
|
30-06-2024 kl. 09:00
|
|
Esbjerg |
Røde Kors Huset., Ringen 51A 6700
|
30-06-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
06-07-2024 kl. 09:00
|
|
Odense C |
Lind Hansens Vej, Lind Hansens Vej 9 5000
|
07-07-2024 kl. 09:00
|
|